MADRID | Nem keltett különösebb meglepetést, hogy június 11-én, csütörtökön a spanyol bajnokság 2025/2026-os szezonjában ezüstérmesként végző Real Madrid közleményt adott ki, amelyben leszögezi, hogy a következő évadtól a „királyi” gárdához 2029-ig aláíró José Mourinho ül le a fővárosiak kispadjára.