DEBRECEN | Az eredetileg a bajnoki címért harcoló DEAC-nál nem fért bele áprilisban a Cigánd elleni rangadón elért hazai remi (1–1) és a Simon Antal dirigálta Egertől elszenvedett idegenbeli vereség (4–3), ezért az egyetemisták vezetősége az NB III Észak-Keleti csoport 25. fordulója után megköszönte…