PONYVALEGÉNY

Máris népszerű a Pay&GO szolgáltatás: egy hét alatt húszezer elektronikus jegyet vásároltak az utasok

Úgy tűnik, bevált a BKK várva várt újítása, sokan választják az új fizetési módot

2026. április 30. - Horváth M. Attila

Egy hét alatt mintegy húszezer jegyet váltottak a fővárosi metróaluljárókban a tömegközlekedést igénybe vevők a Pay&GO szolgáltatásnak köszönhetően.

Tovább

Újpest–Fradi: vasárnap teltház előtt dőlhet el a bajnoki cím sorsa

Amennyiben a Ferencváros vereséget szenved a Szusza Ferenc Stadionban, miközben a Győr hazai környezetben legyőzi a Diósgyőrt, egy fordulóval a zárás előtt a Rába partján ünnepelhetnek

BUDAPEST | A 32. forduló előtt 40 ponttal a 7. helyen álló Újpest FC hivatalos felületein tájékoztatta a közvéleményt, hogy a Szusza Ferenc Stadionban május 3-án, vasárnap 16 órakor kezdődő Ferencváros elleni derbin több mint tízezer néző, azaz teltház fogadja a csapatokat.

Tovább

Itt a magyar előzetes – az Apádra ütök után huszonhat évvel a franchise negyedik része novemberben kerül mozivászonra

Ha a Menyemre ütök csak feleannyira lesz kiváló, mint a széria nyitófilmje, már megérte a folytatás

Huszonhat évvel az Apádra ütök című vígjáték után és tizenhat esztendővel a Robert De Niro és Ben Stiller főszereplésével felépített komédiasorozat eddigi utolsó, harmadik részét (Utódomra ütök) követően idén novemberben mozikba kerül a negyedik epizód, a Menyemre ütök, amelynek szinkronos…

Tovább

Április helyett csak júniusban zár be az Országbíró utcai SPAR

Közel két hónapig nem lesz nyitva a XIII. kerületi szupermarket

Az előzetes információk szerint már a húsvéti ünnepek óta zárva kellene lennie Angyalföldön az Országbíró utca 38-42. szám alatt lévő SPAR szupermarketnek, csakhogy logisztikai problémák miatt késik a felújítás.

Tovább

Frankel Leó út: nem csupán a felújított térkő ragyog

FOTÓGALÉRIA | Nemcsak az erőteljes tavasz, hanem a valóságos virágerdő is csáberővel bír

Amint arról még az óév végén beszámoltunk, térkövezés miatt a Frankel Leó út Margit körúthoz közelebb lévő része nem volt teljes egészében járható az idő vasfoga által elhasználódó térkövek cseréje miatt. Azóta jó néhány hónap eltelt és a tavasz berobbanásával kijelenthető, hogy nem csupán az új…

Tovább

Budapest Kupa, döntő előtt: jó előjelekkel készülhetnek a finalisták

A Csepel UFC kapott gól nélkül nyert rangadót, míg a TFSE emberhátrányban harcolta ki a döntetlent a bajnokság legutóbbi játéknapján

BUDAPEST | Április 29-én, szerdán 17 órai kezdettel az NB II-ben a kiesés ellen hadakozó Budafoki MTE Promontor utcai sporttelepén kerül sor az 50. Budapest Kupa fináléjára, amelyet idén is két első ligás alakulat, a címvédő TFSE-Tent Budapest a Csepel UFC-vel vív.

Tovább

Jubileumi bemutató: negyven éve került mozikba a Nincs kettő négy nélkül

Bud Spencer és Terence Hill egyik legjobb közös alkotása április 17-én került a filmszínházakban

Nem kellett rá sokat várni. Ahhoz képest, hogy 1984-ben készült, röpke két év alatt hazánkba is megérkezett az Enzo Barboni, művésznevén E. B. Clucher rendezésében megvalósuló Nincs kettő négy nélkül.

Tovább

A Sényő bánta a DEAC-dacot – hatgólos diadallal nyitott Spitzmüller István

Az ex-élvonalbeli csatár, Urbin Péter munkáját az Eger elleni idegenbeli vereség után köszönte meg az egyetemisták vezetősége

DEBRECEN | Az eredetileg a bajnoki címért harcoló DEAC-nál nem fért bele áprilisban a Cigánd elleni rangadón elért hazai remi (1–1) és a Simon Antal dirigálta Egertől elszenvedett idegenbeli vereség (4–3), ezért az egyetemisták vezetősége az NB III Észak-Keleti csoport 25. fordulója után megköszönte…

Tovább

A balul elsült kényszerű edzőcsere – tönkreverte a Majos a Dunaújvárost

Varga Balázs csapata a tréner korábbi egyletét múlta felül ötgólos különbséggel

MAJOS | Rendkívül eredményes triójának köszönhetően az NB III Dél-Nyugati csoport 26. fordulójában a házigazda 7–2-re verte a nemrégiben kényszerű edzőváltáson áteső Dunaújvárost. Varga Balázs együttesében Keresztes Zalán triplázott, míg Dávid Zoltán és Tóth Máté két-két gólig jutott a Gróf András…

Tovább

Bugyi-közelben Andrási Zoltán, aki majdnem teljes sikerrel járt

A Szentendre szakvezetőjeként visszatérő sportember gólokban gazdag reminek nem örülhetett

SZENTENDRE | Hat szezon nem múlik el nyomtalanul. 2015 nyarától több mint fél évtizeden át irányította a Bugyit Andrási Zoltán, amely az ugyancsak Pest megyei I. osztályú Dunakanyar SE-vel látogatott a BSE-hez a 25. forduló vasárnapi játéknapján.

Tovább
süti beállítások módosítása